V oblasti tvorby webových stránek ve WordPressu a v oblasti online marketingu se pohybuji již od střední školy. Začínal jsem s tvorbou osobních stránek pro některé mé projekty a později jsem začal dělat webové stránky pro klienty. Praxi v online marketingu jsem získal díky realizací svých projektů (především mobilních her) a získal jsem první zkušenosti s online marketingem – s reklamním systémem Google Adwords a se správou sociálních sítí. Udělal jsem si rovněž certifikát na vyhledávací a obsahovou síť Adwords. Po škole jsem začal pracovat u společnosti Seznam.cz, kde jsem získal znalosti principu fungování vyhledávače Seznam.cz a získal jsem zkušenosti s Sklikem.

 

Dlouhodobé se také věnuji tvorbě 2D her pro různé operační systémy v programu Game Maker Studio. Vydal jsem například hru Bouncy, která vyhrála 2. místo v soutěži na programátorské síti Itnetwork. Dále jsem vydal hru pro Android Halloween Arkanoid, která získala téměř 40.000 stažení, částečně díky marketingové kampani.

Další moje úspěšná hra na Google Play je remake na legendární hru Space Impact. Aktuálně má přes 50.000 stažení.

Na trh jsem také vydal jednoduchou aplikaci, příručku pro pobyt v přírodě a zálesáctví BushcraftCZ

 

Aktuálně se nadále věnuji hernímu vývoji ve vlastním vývojářském studiu Moravia Games, tvořím weby na zakázku a realizuji marketingové kampaně pro klienty a pro další své projekty.

 

Znalosti

 

Programovací jazyky

HTML
100%

CSS
90%

JS
15%

GML
100%

SQL
40%

C
25%
.

Software

.

Photoshop
90%

VisualStudio
60%

SublimeText
90%

GameMaker
100%

MSOffice
95%

OpenOffice
99%

.

CMS

.

Wordpress
100%

Prestashop
70%

Joomla
70%

Magento
55%

.

Marketing

.

Adwords
90%

Sklik
90%

Facebook
70%

.

.

.

Tel. číslo: 607 715 138

Email: info@michal-koupil.cz

.

.

.