O mně

Kdo jsem
a čím se zabývám?

Jmenuji se Michal Koupil a zabývám se WordPressem již od roku 2012 a neustále sleduji nové trendy v oblasti tvorby webu. Své zkušenosti s WordPressem jsem získal při spolupráci s firmou WP-admin.cz a BOOTIQ Group, kde jsem spravoval více než 100 WordPress projektů.

Pomůžu vám nejen s tvorbou nových webů a e-shopů, postarám se i o ty stávající. Zrychluji, zabezpečuji, vylepšuji a rozvíjím weby na WordPressu.

Moje zkušenosti na časové ose

2012

První projekty

Učím se kódovat a programovat. Zakládám své první projekty, jako je Moravia Games a publikuji své první hry na Google Play. Tvořím první weby na WordPressu.

2015

Práce pro Seznam.cz

Při studiu navazuji spolupráci se Seznam.cz. Kalibruji vyhledávač tak, aby zobrazoval relevantní výsledky ve vyhledávání. Věnuji se SEO a optimalizuji své weby pro vyhledávače.

2017

Spolupráce s krytinami

Po úspěšné maturitě začínám spolupráci s největším portálem o střešních krytinách krytiny-strechy.cz. Spravuji portál po obsahové stránce, přidávám články, upravuji ceníky. Věnuji se i správě e-shopu na Woocommerce stavtese.cz.

2019

Zakládám živnost

V roce 2019 jsem začal spolupracovat s firmou WP-admin.cz a dostal jsem se tak k větším projektům, jako je Vekra, Gizchina, Jazyková škola Spěváček a mnoho dalších. Rozšiřuji podnikání a pomáhám plnit sny svých prvních klientů.

2020

Vyvíjím weby pro Bootiq

V roce 2020 jsem navázal spolupráci s vývojářskou firmou Bootiq a dostal jsem se k zajímavým projektům jako je web Škoda Auto, ScanMy.name, Fingo a další.

2022

Spolupráce s CFG

V roce 2022 jsem navázal dlouhodobou spolupráci s investiční firmou CFG v rámci které jsem dělal redesign webu Dluhopisomat, tvořil nový web pro advokátní kancelář AK Vinohradská a pracoval jsem na dalších projektech skupiny.

S kým jsem spolupracoval

S čím Vám pomůžu

Tvorba webových stránek a eshopu

Dodám kompletní firemní prezentaci nebo eshop pro Vaši firmu.

Spolupráce začíná krátkou konzultací, během které mi představíte projekt a já navrhnu možnosti, jak to celé zrealizovat. Od wireframů až po finální web nebo eshop s redakčním systémem WordPress.

Správa a úprava webu

Údržba o Váš stávající web je důležitá. Pravidelné aktualizace WordPressu a pluginů zajišťují bezpečnost a funkčnost celého projektu.

Nabízím měsíční správu vašeho webu nebo eshopu. Díky měsíční správě budete mít jistotu, že váš web bude vždy bezpečný a aktuální.  Pomůžu vám také s úpravy již stávajícího webu. Postarám se o úpravy designu, funkcionalit nebo vyčištění webu od zastaralých pluginů.

Zrychlení WordPressu

Procházení stránek je pomalé a administrace se načítá dlouho?

Rychlost webu je klíčová nejen pro spokojenost vašich návštěvníků, ale také je to jeden z důležitých aspektů optimalizace pro vyhledávače.  Se správnou strategii při optimalizaci je možné zrychlit jakýkoliv web!

Máte zájem o mé služby? Pošlete mi nezávaznou poptávku:

29 prosince, 2022