SEO

SEO – Search Engine Optimization

Cílem SEO je přivést na webové stránky relevantní návštěvnost a následně ji dle požadavků konvertovat. SEO se skládá z několika dílčích činností, kterým se v průběhu práce na Vašem webu budu věnovat. Upravím web takovým způsobem, aby ho roboti snadno mohli projít a následně zaindexovat. Pro SEO je klíčová i kontinuální tvorba obsahu a prolinkování s ostatními relevantními stránkami na internetu.

S čím Vám mohu pomoci:

SEO Analýza
Analýza zjišťuje celkový stav stránek z pohledu vyhledávačů a provádí se před konkrétním řešením. Hodnotím zde jak on-page faktory (množství klíčových slov, správné nastavení nadpisů nebo nastavení titulků), tak i množství zpětných odkazů - internetové katalogy, sociální sítě a další aktivity směřující mimo váš web.
Off page faktory
Na základě analýzy provedu opravy zpětných odkazů k Vašemu webu. Individuálně zvýším počet zpětných odkazů, například pomocí PR článků,registraci do kvalitních katalogů nebo sociálních sítí. Kvalitní linkbuilding Vám pomůže dosáhnout lepších pozic ve vyhledávačích.
Optimalizace on-page faktorů
Na základě analýzy provedu optimalizaci na Vašem webu. Týká se nejčastěji nastavení titulků,nastavení sitemap.xml a robot.txt, odstranění 404 stránek, oprava nadpisů a klíčových slov. Rovněž navrhnu správnou strukturu webové stránky a URL adres.
Oprava dalších faktorů
Mezi další faktory optimalizace pro vyhledávače patří celkový pohled na web. Pomalé webové stránky mají obvykle horší pozici, důležitý je rovněž originální obsah webu, web by neměl mít agresivní nebo velký počet reklam.

Máte zájem o mé služby? Pošlete mi nezávaznou poptávku:

27 srpna, 2019