Výhody WordPressu

WordPress je nejpoužívanější redakční systém na světě. Z redakčních systémů je celkově zastoupen v 65% a běží na něm celkově 28% všech webových stránek. V tomto článku se podíváme na jeho výhody.

Přehledné uživatelské prostředí

Výhodou redakčního systému WordPress je přehledné a uživatelsky přívětivé prostředí. Své příspěvky na blog můžete psát a publikovat podobně jako v programu MS Word. To samé platí při úpravě stránek a při nahrávání obsahu na web. Lze si snadno také přizpůsobit a upravit menu. Ovládání tak zvládne každý průměrný uživatel PC.

Pluginy

Pluginy neboli rozšíření jsou důležitou součástí redakčního systému. Pomocí pluginů lze zdarma doplnit web i samotný redakční systém o pokročilé funkce. Ať už jde o zabezpečení, formuláře, přidání dalších jazyků či vylepšení editoru na publikování článků, pomocí pluginů lze tyto funkcionality snadno doplnit.

Variabilita WordPressu

S využitím speciálních pluginů a šablon lze vytvořit na WordPressu jakoukoliv stránku. S pluginem Woocommerce můžete doplnit váš web o jednoduchý eshop, pomocí dalšího pluginu můžete zdarma rozesílat tisíce newsletterů svým zákazníkům. WordPress nemá prakticky žádná omezení a vždy lze web doplnit o nová řešení, aniž by to vyžadovalo týdny či měsíce vývoje.

Potřebujete poradit s WordPressem? Kontaktujte mě na email podpora@michal-koupil.cz a najdeme společně řešení.