Výhody WordPressu

WordPress je nejpoužívanější redakční systém na světě. Z redakčních systémů je celkově zastoupen v 65% a běží na něm celkově 28% všech webových stránek. V tomto článku se podíváme na jeho výhody.

Přehledné uživatelské prostředí

Výhodou redakčního systému WordPress je přehledné a uživatelsky přívětivé prostředí. Své příspěvky na blog můžete psát a publikovat v přehledném textovém editoru. Obsah webových stránek můžete upravit buď pomocí výchozího builderu Gutenberg, nebo přes pokročilejší page buildery jako je Elementor. WordPress nabízí uživateli možnost snadné úpravy webové stránky a zároveň není ničím limitovaný. 

Pluginy

Pluginy jsou důležitou součástí redakčního systému. Pomocí pluginů lze doplnit web i samotný redakční systém o pokročilé funkce. Ať už jde o zabezpečení, pokročilé formuláře, jazykové mutace, integrace eshopu a platební brány, pomocí pluginů lze tyto funkcionality snadno doplnit bez programování. 

Variabilita WordPressu

Ať už potřebujete osobní blog, firemní stránku nebo eshop, WordPress lze využít na cokoliv. S pluginem Woocommerce můžete vytvořit profesionální eshop, který bude prodávat tisíce objednávek denně. Není také problém vytvořit vlastní katalogový portál jako je sauto nebo firmy.cz. WordPress nemá prakticky žádná omezení a  web lze doplnit o nová řešení, aniž by to vyžadovalo měsíce vývoje.

Potřebujete poradit s WordPressem? Kontaktujte mě na email podpora@michal-koupil.cz a najdeme společně řešení.