Tvorba webových stránek

Tvorba webu už od 15 000 Kč

Dostanete webovou stránku, která bude odrážet to, v čem jste dobří. Weby tvořím několik let jako profesionál. Máte tak jistotu, že dostanete funkční web, který vám přinese úspěch.

Tvorba webu od A do Z

Poradím s výběrem domény a hostingu. Vyberu/nakóduji šablonu, naplním web obsahem a nastavím veškeré funkce. Celý web napojím na WordPress administraci. Součástí tvorby webu je technické SEO, optimalizaci rychlosti a zabezpečení.

Tvorba webu zahrnuje:

Webhosting & doména
Na začátek vám pomohu s výběrem domény a webhostingu s optimálními parametry.
Redakční systém
Nainstaluji a nastavím aktuální verzi redakčního systému WordPress.
Výběr & úprava šablon
Vyberu pro váš web vhodnou šablonu a upravím ji na míru.
Funkce
Online chat, rezervační systém, formuláře a další nezbytné funkce dle zadání.
Tvorba obsahu
Naplním váš web obsahem, který bude dávat smysl a přivede nové zákazníky.
Optimalizace pro vyhledávače
Web optimalizuji pro vyhledávače po technické i obsahové stránce.

Jak probíhá spolupráce?

1. Zadání

Na začátek spolupráce si zavoláme a probereme podrobnosti. Pro koho budou webové stránky určeny, jaké jsou cíle a vaše očekávání. Po vytvoření zadání se pustím rovnou do práce.

2. Wireframe

Navrhnu strukturu webu a udělám návrh na jednotlivé stránky v podobě wireframů, které definují funkci a obsah stránek webu.

3. Kódování

Na základě zadání a podkladů se pustím do kódování Vašich nových webových stránek. Weby obvykle stavím na redakčním systému WordPress s použitím Elementoru a čisté šablony Astra.

4. Předání

Web optimalizuji pro vyhledávače. Než proběhne předání webu, vše zkontroluji a otestuji. Po předání Vás krátce zaškolím do používání redakčního systému WordPress a nadále můžeme spolupracovat v rámci správy webu.

FAQ

Nejčastější dotazy k tvorbě webu

Kolik tvorba webu stojí?

Cena za tvorbu webu je individuální podle složitosti a velikosti projektu. Orientačně však počítejte s cenou od 9.000 Kč za jednoduchou firemní/osobní prezentaci o rozsahu několika stránek až po 40.000 Kč a více za e-shop nebo jiné komplexní řešení.

Na jaké šabloně weby stavím?

Při tvorbě webu obvykle používám čistou šablonu Astra + Elementor. Díky tomuto řešení si budete moci upravovat většinu obsahu na webu sami.

Je možné se domluvit i na využití placené šablony z marketu, nebo na kódování šablony na míru.

Co je potřeba si připravit?

Obecně od vás budu potřebovat přístupy do hostingu, rámcové zadání, texty, logo a případně i další grafiku nebo grafický návrh webu. Pokud nemáte grafický návrh, mohu vytvořit wireframy, nebo navrhnout design podle jiného webu. 

Zadání webu, výběr hostingu a domény můžeme prokonzultovat přes schůzku na Google Meetu.

Jak dlouho trvá tvorba webu?

Termín dodání se liší od složitosti a velikosti projektu. Menší firemní prezentaci obvykle dodávám do 14 dnů od objednání, pokud je kvalitně vypracované zadání a jsou k dispozici veškeré potřebné podklady. 

Bude možné na webu upravovat texty a obrázky?

Ano, v případě využití page buideru Elementor si můžete upravovat obsah na webu sami bez znalosti kódování. 

Je potřeba další údržba webu?

Ačkoliv je možné WordPress a všechny komponenty aktualizovat jedním kliknutím, je zde riziko, že aktualizace neproběhne správně a web bude dočasně nefunkční. Bez provádění aktualizací vzniká bezpečností riziko malwaru. Tyto problémy umím řešit v rámci služby Správa webu

Máte zájem o mé služby? Pošlete mi nezávaznou poptávku:

27 srpna, 2019