.

Tvorba webových stránek

Tvořím jednostránkové i vícestránkové prezentace pomocí redakčního systému WordPress. Weby vytvářím moderní a responzivní, podle požadavků a podkladů zákazníka. Pokud nemáte jasnou představu o designu nebo struktuře webu, můžeme to prokonzultovat. K webu můžu dodat také idividuální funkce, například rezervační systém, registrační systém, různé formuláře nebo i eshop. Nabízím také následnou správu webové stránky, kdy mi stačí zaslat požadavek a během krátké doby udělám aktualizaci za Vás. Může se to týkat jak přidání obsahu, fotek nebo článků, ale i nových změn na webu, přidání další funkce apod.

.

.

.

Tvorba her na zakázku

Chtěli byste si nechat vytvořit hru s Vaší značkou na zakázku? Nabízím tvorbu 2D her pro téměř všechny možné platformy. Zajistím návrh, programování i grafiku pro vaši hru.

Rádi byst.

.

.

Online marketing

Nabízím tvorbu a následnou správu a optimalizaci PPC kampaní dle Vašich cílů na libovolném reklamním systému. Pomůžu Vám navrhnout ideální řešení v online propagaci Vaší firmy, nebo produktu. Nabízím také tvorbu a případně i správu firemního profilu na sociálních sítích.

.

.

.

.

.

.

.