Služby

Zabývám se WordPressem

WordPress je open source redakční systém, který má široké použití při tvorbě webových stránek, blogů, eshopů nebo jiných webových aplikací. S WordPressem jsem se poprvé setkal již v roce 2012 při tvorbě mých prvních projektů a od této doby jsem získal zkušenosti a znalosti, díky kterým mohu pomoci i Vám s realizací projektů na WordPressu.

S čím Vám pomůžu

Tvorba webových stránek a eshopu

Dodám kompletní firemní prezentaci nebo eshop pro Vaši firmu.

Spolupráce začíná krátkou konzultací, během které mi představíte projekt a já navrhnu možnosti, jak to celé zrealizovat. Od wireframů až po finální web nebo eshop s redakčním systémem WordPress.

Správa a úprava webu

Údržba o Váš stávající web je důležitá. Pravidelné aktualizace WordPressu a pluginů zajišťují bezpečnost a funkčnost celého projektu.

Nabízím měsíční správu vašeho webu nebo eshopu. Díky měsíční správě budete mít jistotu, že váš web bude vždy bezpečný a aktuální.  Pomůžu vám také s úpravy již stávajícího webu. Postarám se o úpravy designu, funkcionalit nebo vyčištění webu od zastaralých pluginů.

Zrychlení WordPressu

Procházení stránek je pomalé a administrace se načítá dlouho?

Rychlost webu je klíčová nejen pro spokojenost vašich návštěvníků, ale také je to jeden z důležitých aspektů optimalizace pro vyhledávače.  Se správnou strategii při optimalizaci je možné zrychlit jakýkoliv web!

S kým spolupracuji?

Máte zájem o mé služby? Pošlete mi nezávaznou poptávku:

29 srpna, 2019