Reference

Schlieger.cz

Služba: správa a úprava webu

Pro společnost Schlieger spravuji webové stránky na WordPressu v několika jazykových mutacích a programuji nové moduly a funkce na míru. 

Nejkola.eu

Služba: tvorba webu

Tvorba webu pro největší prodejnu alu kol v ČR. Od základních wireframů po kompletní web s administrací.

Comfort Finance Group

Služba: tvorba webu

Tvorba nového firemního webu pro pražskou investiční společnost Comfort Finance Group podle grafického návrhu.

Dluhopisomat

Služba: redesign a zrychlení webu

Kódování nového designu webu podle grafického návrhu. Zrychlení webu a optimalizace. Programování modulů do Divi builderu.

JamesApp

Služba: tvorba webu

Tvorba nového webu pro službu jamesapp.cz, která pomáhá emitentům se správou emisí. Web je nakódovaný na míru s použitím čistého JS. Kontaktní formulář je napojený na Pipedrive a další interní systémy. 

Stěhování Olomouc

Služba: redesign a správa webu

Pro stěhovací firmu z Olomouce jsem redesinoval web tak, aby přinášel více zákazníků a zároveň zefektivnil proces objednávky. Web udržuji aktuální a bezpečný v rámci služby měsíční správa. 

Kariéra CFG

Služba: tvorba webu

Tvorba kariérního webu pro investiční skupinu CFG s administračním rozhraním pro snadné vkládání nových pozic.

FITteam

Služba: migrace a úprava webu

Po konzultaci jsem zmigroval pracovní verzi webu na produkci. Na web jsem přidal Google recenze, udělal jsem dárkový poukaz, který se z formuláře generuje do PDF souboru a udělal jsem anglickou verzi webu.

AK Vinohradská

Služba: tvorba webu

Pro právnickou kancelář AK Vinohradská jsem vytvořil prezentační web na WordPressu podle grafického návrhu na míru.

Pavel Bambásek

Služba: měsíční správa webu

Na měsíční bázi se starám o aktualizace WordPressu a všech komponentů. Pro web jsem také vytvořil produktovou stránku a zjednodušil jsem nákupní proces. 

ScanMy.Name

Služba: tvorba e-shopu

Podle grafického návrhu jsem nakódoval webovou stránku scanmy.name na šabloně Uncode. Podílel jsem se na řešení e-shopu, vícejazyčnosti a dalších funkcí v backendu. 

Bootiq

Služba: tvorba webu a SEO

Podílel jsem se na tvorbě prezentačního multijazyčného WordPress webu pro firmu Bootiq Group. Pro web jsem vybral optimální SEO plugin a nastavil jsem technické SEO na relevantní klíčová slova.

Leather secrets

Služba: úprava a správa e-shopu

Pro e-shop Leather secret jsem upravil design a funkce nákupního košíku a pokladny. Upravil jsem vzhled hlavičky a postaral jsem se o aktualizace WordPressu i všech pluginů.

Moravia Games

Služba: tvorba webu

Pro malé herní studio jsem vytvořil webovou stránku s tématikou herní tvorby.

Práce v Happy

Služba: úprava webu

Pro kariérní stránky Happy Sportu jsem přeložil vybranou šablonu, nastavil jsem vkládání pozic přes administrační rozhraní a upravil jsem layout webu dle požadavků.

Dingo Liten

Služba: tvorba e-shopu

Tvorba e-shopu na woocommerce s automatickým přepočtem velkoobchodních cen, fakturačním systémem a platební bránou Stripe. 

JakSeRychleNaucit

Služba: zrychlení webu

Honza mě oslavil s poptávkou na zrychlení jeho webu. Po realizaci se zkrátila doba načítání o 80%, datová velikost webu se snížila o polovinu a počet požadavků na server o více než třetinu. Vyčistil jsem rovněž databázi a nastavil preloading pro rychlejší procházení blogu.

1000 chutí

Služba: úprava webu

Na blog o receptech jsem přidal generování ebooku z formuláře, který zároveň odesílá data do mailchimpu. Vytvořil jsem responzivní stránky pro jednotlivé ebooky dle zadání. Opravil jsem na webu chyby vzniklé nesprávnou konfigurací WordPressu.

S kým jsem spolupracoval

Na těchto projektech jsem pracoval

Máte zájem o mé služby? Pošlete mi nezávaznou poptávku:

7 září, 2020